Save the date: borrel 13 september

!! SAVE THE DATE !! Stichting Samen Santpoort-Zuid-borrel organiseert op vrijdag 13 september 2024 een borrel voor al haar donateurs en andere bewoners die ons steunen. Wij maken graag kennis, praten u bij en kijken vooruit!

Image Description

Al eerder aangekondigd, lang in de planning en nu komt het er echt van. Stichting Samen Santpoort-Zuid organiseert een borrel. Zet vrijdag 13 september 2024 eind van de middag vast in uw agenda, want op deze dag hopen wij iedereen die onze stichting (op wat voor manier dan ook) steunt, te ontvangen bij onze borrel. We zien dit als een mooie kans om zoveel mogelijk bewoners te ontmoeten die onze stichting een warm hart toedragen, samen in gesprek te gaan, het team van Stichting Samen Santpoort-Zuid aan u voor te stellen en meer te vertellen over onze activiteiten.

Meer info en locatie volgt.

Hopelijk zien we u op 13 september!

 

terug naar nieuwsoverzicht